KOMUNIKATY

 

 

 

 

 

FEP dołączyła do grona organizatorów Olimpiady z Praw Człowieka i Obywatela organizowanej na WPiA UW.

Fundacja Edukacji Parlamentarnej dołączyła, jako współorganizator pomocniczy, do grona organizatorów Olimpiady z przedmiotu Prawa Człowieka i Obywatela organizowanej dla studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs będzie przebiegać w dwóch etapach: pisemnym i ustnym. Aby zgłosić swój udział, należy przesłać pracę pisemną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wybierając uprzednio jeden z trzech tematów:

1. Czy w dobie nowych technologii istnieje jeszcze prawo do prywatności i ochrony danych osobowych?

2. Efektywność ochrony prawa do życia w czystym środowisku naturalnym.

3. Alternatywy dla krajowych środków ochrony praw człowieka w dobie kryzysu praworządności. Czy międzynarodowe mechanizmy ochrony praw człowieka można uznać za skuteczne?

Do wzięciu udziału w Olimpiadzie uprawnione są wyłącznie osoby mające status studenta WPiA UW, które w bieżącym roku akademickim uczęszczają na kurs z przedmiotu Prawa Człowieka i Obywatela. Szczegóły dotyczące formy tekstu, a także sposobu zgłoszenia pracy do konkursu zostały zawarte odpowiednio w § 2 i § 1 Regulaminu Olimpiady.

Termin nadsyłania prac upływa 20 listopada 2019 r.

O wynikach I etapu oraz szczegółach dalszego przebiegu Olimpiady uczestnicy i uczestniczki zostaną powiadomieni drogą mailową.

Regulamin Olimpiady: http://pl.zpc.wpia.uw.edu.pl/…/Olimpiada-PCiO-regulamin-fin…

Zachęcamy również do dołączenia do oficjalnego wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/1716530411814487/.

 

Polityka prywatności

Fundacja Edukacji Parlamentarnej

© 2018 Fundacja Edukacji Parlamentarnej

 

Eugeniusz Stemplowski